271
236064

Ellen Favorin

(Finland, 1853-1919)
Utropspris
1 500 - 2 000 EUR
15 700 - 20 900 SEK
1 700 - 2 270 USD
Klubbat pris
Ellen Favorin
(Finland, 1853-1919)

MINNESMÄRKET.

Sign. Olja på duk, uppfodrad på skiva, 29,5x38 cm.