276
239685

Venny Soldan-Brofeldt

(Finland, 1863-1945)
Utropspris
2 000 - 3 000 EUR
22 800 - 34 100 SEK
2 120 - 3 190 USD
Klubbat pris
2 900 EUR

Venny Soldan-Brofeldt
(Finland, 1863-1945)

FLICKA VID BORDET.

Sign. -73. Olja på duk, 41x33 cm.

Formgivare

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

134. Nils Fougstedt, "Pipvasen", modell "A1208", Firma Svenskt Tenn, Stockholm 1930.
Utropspris
25 000 - 30 000 SEK
Budhistorik
32 000

ditt bud
30 000

ditt bud
28 000

ditt bud
26 000

ditt bud
24 000

ditt bud
22 000

ditt bud
20 000

ditt bud
19 000

ditt bud
Aktuellt bud:
32 000 SEK