281
227309

Otto Mäkilä

(Finland, 1904-1955)
Utropspris
2 500 - 3 500 EUR
28 300 - 39 700 SEK
2 610 - 3 650 USD
Klubbat pris

Otto Mäkilä
(Finland, 1904-1955)

OTTO MÄKILÄ, Olja på duk, sign. och dat. -29.

FLICKPORTRÄTT. 75x60.

Små fläckar.

 Dölj
 Visa mer

Important Timepieces 655

60. Rolex, GMT-Master II, "Pepsi", ca 2003.
Utropspris
95 000 - 105 000 SEK
Budhistorik
100 000

ditt bud
95 000

ditt bud
90 000

ditt bud
85 000

ditt bud
Aktuellt bud:
100 000 SEK