281
227309

Otto Mäkilä

(Finland, 1904-1955)
Utropspris
2 500 - 3 500 EUR
28 200 - 39 400 SEK
2 610 - 3 650 USD
Klubbat pris

Otto Mäkilä
(Finland, 1904-1955)

OTTO MÄKILÄ, Olja på duk, sign. och dat. -29.

FLICKPORTRÄTT. 75x60.

Små fläckar.