238257

MATSALSBORD

Utropspris
2 000 - 2 500 EUR
20 900 - 26 200 SEK
2 270 - 2 840 USD
Klubbat pris
2 600 EUR
MATSALSBORD

Mahognyfanerat. Två halvrunda delar och inläggsskivor. 1900-tal. Diameter 130 cm. Höjd 75 cm. Fem inläggsskivor á 54 cm.