238257

MATSALSBORD

Utropspris
2 000 - 2 500 EUR
22 700 - 28 300 SEK
2 090 - 2 610 USD
Klubbat pris
2 600 EUR
MATSALSBORD

Mahognyfanerat. Två halvrunda delar och inläggsskivor. 1900-tal. Diameter 130 cm. Höjd 75 cm. Fem inläggsskivor á 54 cm.

 Dölj
 Visa mer

Important Timepieces 655

22. Breitling, Top Time, "Kronometer Stockholm", "Tillhör Televerket", kronograf, ca 1972.
Utropspris
25 000 - 35 000 SEK
Budhistorik
32 000

ditt bud
30 000

ditt bud
28 000

ditt bud
Aktuellt bud:
32 000 SEK