31
227133

KONSOLBORD MED SPEGEL

Utropspris
1 000 - 1 200 EUR
11 400 - 13 700 SEK
1 060 - 1 270 USD
Klubbat pris
850 EUR
KONSOLBORD MED SPEGEL

Förgyllda och bronserade, spegeln med kvicksilverfolierat glas. 1800-tal. Höjd 200 cm. Bordets höjd 80 cm och bredd 103 cm.

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

29. Kaj Franck, karaff, "Kremls klockor", Nuutajärvi, Notsjö, Finland 1961.
Utropspris
25 000 - 30 000 SEK
Budhistorik
Fair warning
34 000

ditt bud
32 000

ditt bud
30 000

ditt bud
28 000

ditt bud
26 000

ditt bud
24 000

ditt bud
22 000

ditt bud
Aktuellt bud:
34 000 SEK