318
235553

Eugen Taube

(Finland, 1860-1913)
Utropspris
1 000 - 1 000 EUR
10 300 - 10 300 SEK
1 140 - 1 140 USD
Klubbat pris
800 EUR
Eugen Taube
(Finland, 1860-1913)

SOMMARAFTON.

Sign. Olja på skiva, 27x20,5 cm.