322
230417

Maria Alekseevna Feodorova

(Ryssland, 1859-1934)
Utropspris
1 200 - 1 500 EUR
13 800 - 17 200 SEK
1 260 - 1 570 USD
Klubbat pris
1 600 EUR
Maria Alekseevna Feodorova
(Ryssland, 1859-1934)

STEN PÅ STRANDEN.

Sign. Akvarell, 30x45,5 cm.