325
238242

Nikolai Mihailovits Fokin

(Ryssland, 1869-1908)
Utropspris
1 500 - 2 000 EUR
15 800 - 21 100 SEK
1 720 - 2 290 USD
Klubbat pris
1 000 EUR
Nikolai Mihailovits Fokin
(Ryssland, 1869-1908)

VINTERLANDSKAP.

Sign. Olja på duk, 47x66 cm.