333
238243

Efim Tikhmenev

(Ryssland, 1869-1934)
Utropspris
4 000 - 5 000 EUR
45 900 - 57 400 SEK
4 190 - 5 230 USD
Klubbat pris
15 500 EUR
Efim Tikhmenev
(Ryssland, 1869-1934)

ÄLGAR PÅ VINTERN.

Sign. Olja på duk, 61,5x90,5 cm.