346
230416

Fedor Petrovich Tchoumakoff

(Ryssland, 1823-1911)
Utropspris
1 000 - 1 200 EUR
10 300 - 12 400 SEK
1 140 - 1 370 USD
Klubbat pris
Fedor Petrovich Tchoumakoff
(Ryssland, 1823-1911)

FEDOR PETROVICH TCHOUMAKOFF, BARNPORTRÄTT, Pastell, sign.

26x20 cm.

Ej examinerad ur ram.

Proveniens

Gåva åt general G. Salingre 1938.