351
236741

Arkhip Ivancvich Kuindzhi

(Ryssland, 1841-1910)
Utropspris
8 000 - 10 000 EUR
91 800 - 115 000 SEK
8 370 - 10 500 USD
Klubbat pris
Arkhip Ivancvich Kuindzhi
(Ryssland, 1841-1910)

LANDSKAP I MÅNSKEN.

Sign. 1879. Olja på duk, 27x38 cm.

Proveniens

Ur en finsk privatsamling.