36
237025

SPEGEL.

Utropspris
3 000 - 3 500 EUR
34 000 - 39 700 SEK
3 130 - 3 650 USD
Klubbat pris
SPEGEL.

Förgylld och bronserad, snidad dekor. Brännstämplad: Krönt IÅ. Johan Åkerblad, mästare i Stockholm 1758-1801. Hallstämplad 1778. Gustaviansk. Höjd 94 cm.