362
240602

Alexander Karlovic Beggrov

(Ryssland, 1841-1914)
Utropspris
3 000 - 4 000 EUR
31 400 - 41 900 SEK
3 410 - 4 540 USD
Klubbat pris
7 200 EUR
Alexander Karlovic Beggrov
(Ryssland, 1841-1914)

TSAR PÅ BESÖK.

Sign. 1908. Akvarell, 37,5x50 cm.