363A
242221

Elsa von Wrangel

(Ryssland)
Utropspris
800 - 1 000 EUR
8 260 - 10 300 SEK
915 - 1 140 USD
Klubbat pris
2 100 EUR
Elsa von Wrangel
(Ryssland)

HÄSTAR VID STRAND.

Sign. Akvarell, 32x49 cm.