386
237938

SJÖOFFICERS STICKERT

Utropspris
400 - 500 EUR
4 190 - 5 240 SEK
454 - 568 USD
Klubbat pris
320 EUR
SJÖOFFICERS STICKERT

Rysk, kavel i ben och förgyllda mässingsbeslag. 1900-talets början. Längd 31 cm.