41
237038

AMPEL.

Utropspris
3 000 - 4 000 EUR
34 200 - 45 600 SEK
3 120 - 4 160 USD
Klubbat pris
3 000 EUR
AMPEL.

För tio ljus. Brännförgylld brons. Svängda bladhölstrade ljusarmar. Empire, 1800-tal. Höjd 90 cm, diameter 62 cm.