424
235269

CIGARRETTETUI

Utropspris
300 - 400 EUR
3 400 - 4 530 SEK
313 - 417 USD
Klubbat pris
320 EUR
CIGARRETTETUI

84 hopeaa. Ryska stämplar 1908-17. Mästarstämpel BA. Krympt silver. En rubin på låset. Invändigt förgylld. Mått 8,5x10 cm.