453
221222

FYRA SKEDAR

Utropspris
200 - 300 EUR
2 270 - 3 400 SEK
209 - 313 USD
Klubbat pris
240 EUR
FYRA SKEDAR

84 silver Moskva. 1872, 15 cm, 28 g, sliten niello. 1880, 16,5 cm, 37 g, graverad dekor. 1893, 20 cm, 49 g, graverad dekor, förgyllt skedblad. Före 1908, 14,5 cm, 21 g, Moskvas kyrkor i niello. Extra stämplar av senare datum.