514
235406

LJUSSTAKAR, ett par, silver, Sven Petter Dahlgren, Uppsala 1847.

Utropspris
500 - 600 EUR
5 270 - 6 320 SEK
572 - 687 USD
Klubbat pris
Nan Munsterhielm-Jarjis
Nan Munsterhielm-Jarjis
Specialist konst, design och konsthantverk, filialchef Helsingfors
+358 (0)50 340 5492

Ciselerad dekor. Höjd 18.

Slitage, ytsmuts, skador på manchetterna.