535
235650

SUPSKED

Utropspris
400 - 500 EUR
4 180 - 5 220 SEK
452 - 566 USD
Klubbat pris
400 EUR
SUPSKED

Silver. 1700-tal. Ursprungliga stämplar slitna. Stämplad på nytt med holländska stämplar 1888. På undre sidan av skedbladet gravering och årtal 1720. Längd 18 cm, vikt 52 g.