537
235651

SUPSKED, silver, 1700-tal. Vikt 41 g.

Utropspris
400 - 500 EUR
4 220 - 5 270 SEK
458 - 572 USD
Klubbat pris

Holländsk importstämpel. Graverad dekoration. På skaftet Johannes Pittius. Längd 19 cm.

Åldersrelaterat slitage.