553
235484

SÅSSKÅL, silver, Adolf Zethelius, Stockholm 1820. Vikt ca 247 g.

Utropspris
900 - 1 000 EUR
9 400 - 10 400 SEK
1 020 - 1 130 USD
Klubbat pris
Nan Munsterhielm-Jarjis
Nan Munsterhielm-Jarjis
Specialist konst, design och konsthantverk, filialchef Helsingfors
+358 (0)50 340 5492

Invändigt förgylld. H 8,5.

Bruksslitage.