561
235410

JAKTBÄGARE, silver, Gustav Dahlgren, Malmö 1864. Vikt ca 75 g.

Utropspris
600 - 700 EUR
6 320 - 7 380 SEK
687 - 801 USD
Klubbat pris
Nan Munsterhielm-Jarjis
Nan Munsterhielm-Jarjis
Specialist konst, design och konsthantverk, filialchef Helsingfors
+358 (0)50 340 5492

3-delad, ihopfällbar. Invändigt förgylld. Höjd 8.

Bruksslitage, i bottnen smärre anlöpningar.