566
235413

DOSA, silver, Belgien 1800/1900-tal. Vikt ca 204 g.

Utropspris
550 - 650 EUR
6 310 - 7 460 SEK
576 - 680 USD
Klubbat pris
Nan Munsterhielm-Jarjis
Nan Munsterhielm-Jarjis
Specialist silver och design
+358 (0)50 340 5492

På locket akvarell. Yta med dekor. Diameter 9,5 cm. H 3.

Bruksslitage.