568
235270

CIGARRETTETUI

Utropspris
300 - 400 EUR
3 440 - 4 590 SEK
314 - 419 USD
Klubbat pris
280 EUR
CIGARRETTETUI

Silver, guld. Estniska statens stämplar 1928-24. Mästarstämpel EW. Krympt yta prydd med namnteckningar i guld och monogram. Invändigt förgyllt. Låset pryds av en safir. Mått 10x8 cm, vikt 198 g.