570
238047

KONFEKTSKÅL

Utropspris
350 - 450 EUR
3 650 - 4 700 SEK
396 - 509 USD
Klubbat pris
KONFEKTSKÅL

Silver. Slitna stämplar, okänt ursprung. 1700-tal. Mått 11 x 10 cm.

Stämplarna slitna vid handtaget. Reparationer.