629
233317

TOPASRING

Utropspris
200 - 300 EUR
2 290 - 3 440 SEK
209 - 314 USD
Klubbat pris
150 EUR
TOPASRING

14K vitt och gult guld, blå topas, diamanter. Importstämplad O. Lindroos. Storlek 17+, vikt 2,4 g.

Lätt slitage i facetten.