78
238784

Axel Hjalmar Lindqvist

(Sverige, 1843-1917)
Utropspris
1 200 - 1 500 EUR
13 600 - 17 000 SEK
1 250 - 1 570 USD
Klubbat pris
1 000 EUR
Axel Hjalmar Lindqvist
(Sverige, 1843-1917)

VINDSTILLA SOMMARDAG.

Sign. Olja på duk, 52,5x85 cm.