81
217818

A De Lust

(Nederländerna)
Utropspris
3 000 - 4 000 EUR
34 000 - 45 300 SEK
3 130 - 4 170 USD
Klubbat pris
3 000 EUR
A De Lust
(Nederländerna)

FRUKTSTILLEBEN.

Sign. Olja på skiva, 21,5x27,5 cm.

 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

241. Mats Gustafson, "Red dress".
Utropspris
35 000 - 40 000 SEK
Budhistorik
Fair warning
32 000

ditt bud
30 000

ditt bud
Aktuellt bud:
32 000 SEK