86
238878

Italiensk skola 17/1800-tal

Utropspris
1 600 - 2 000 EUR
18 000 - 22 500 SEK
1 670 - 2 090 USD
Klubbat pris
Italiensk skola 17/1800-tal

EXTATISK VISION AV DEN KORSFÄSTE KRISTUS.

Olja på duk, 66,5x58 cm.