93
238733

Lars Gustaf Kinmansson

(Sverige, 1822-1887)
Utropspris
1 500 - 2 000 EUR
16 900 - 22 500 SEK
1 570 - 2 090 USD
Klubbat pris
Lars Gustaf Kinmansson
(Sverige, 1822-1887)

SOMMARLANDSKAP.

Sign. -69. Olja på duk, 66,5x94 cm.