97
231277

Henry Charles Bryant

(Finland)
Utropspris
600 - 800 EUR
6 320 - 8 430 SEK
687 - 916 USD
Klubbat pris
600 EUR
Henry Charles Bryant
(Finland)

BONDGÅRDSDJUR.

Sign. Olja på skiva, 12,5x15,5 cm.