17
249199

Ilkka Lammi

(Finland, 1976-2000)
Utropspris
12 000 - 15 000 EUR
133 000 - 167 000 SEK
12 700 - 15 800 USD
Klubbat pris
10 000 EUR

Ilkka Lammi
(Finland, 1976-2000)

"KVINNAN PÅ ÄNGEN"

Sign. -96. Olja på duk, 61 x 92cm.