285
268800

Vladimir Velickovic

(Frankrike, Född 1935)
Utropspris
400 - 600 EUR
4 510 - 6 760 SEK
417 - 626 USD
Klubbat pris

Anna Rosenius
Anna Rosenius
Ansvarig specialist finländsk design
+358 (0)40 1284 977
Vladimir Velickovic
(Frankrike, Född 1935)

VLADIMIR VELICKOVIC, etsning, IXI/L, sign. och dat. 1979.

"FIG FE". 80x60.

Ej examinerad ur ram.