350
222596

Mikko Nupponen

(Finland, 1874-1954)
Utropspris
100 - 200 EUR
1 130 - 2 270 SEK
104 - 209 USD
Klubbat pris
100 EUR
Mikko Nupponen
(Finland, 1874-1954)

BÄNK.

Lackerad bok. Stämplad: HMN Design Suomi, Lahtis. Huonekaluliike Mikko Nupponen, 1930-tal. 90x40 cm.