391
258361

Richard Jungell

(Finland)
Utropspris
400 - 500 EUR
4 190 - 5 240 SEK
454 - 568 USD
Klubbat pris
400 EUR
Richard Jungell
(Finland)

SKÅL.

Sign. R. Jungell, Karhula. Slipat grönt glas. Medlet på 1930-talet. Diam. 20,5 cm.