426
261931

POKAL, glas, sign. Kaj Franck, Notsjö.

Utropspris
300 - 350 EUR
3 160 - 3 690 SEK
343 - 401 USD
Klubbat pris
Anna Rosenius
Anna Rosenius
Ansvarig specialist design
+358 (0)40 1284 977

Flerfärgat glas. H 18.

Smärre bruksslitage.