426
261931

POKAL, glas, sign. Kaj Franck, Notsjö.

Utropspris
300 - 350 EUR
3 440 - 4 020 SEK
314 - 366 USD
Klubbat pris
Anna Rosenius
Anna Rosenius
Ansvarig specialist finländsk design
+358 (0)40 1284 977

Flerfärgat glas. H 18.

Smärre bruksslitage.