428
261936

POKAL, glas, sign. Kaj Franck, Notsjö.

Utropspris
350 - 400 EUR
4 020 - 4 590 SEK
366 - 419 USD
Klubbat pris
Anna Rosenius
Anna Rosenius
Ansvarig specialist finländsk design
+358 (0)40 1284 977

Flerfärgat glas. H 19.

Smärre bruksslitage.