448
265953

SKÅLAR, 2 st, sign. Oiva Toikka Nuutajärvi Notsjö.

Utropspris
300 - 400 EUR
3 430 - 4 570 SEK
316 - 421 USD
Klubbat pris
Nan Munsterhielm-Jarjis
Nan Munsterhielm-Jarjis
Specialist silver och design
+358 (0)50 340 5492

Grön- och bruntonat bubbelglas. H 6-7,5, B 12.

Bruksslitage, nagg under koppens öra.