54
195564

Birger Carlstedt

(Finland, 1907-1975)
Birger carlstedt, komposition.

KOMPOSITION.

Sign. -53. Olja på skiva, 29x24 cm.

Utropspris:

4 000 - 6 000 EUR

Klubbat pris:
6 200 EUR