548
262012

GLASSKULPTUR, glas, "Linje" sign. Kari Alakoski, Nj -08.

Utropspris
500 - 700 EUR
5 720 - 8 000 SEK
527 - 737 USD
Klubbat pris
Nan Munsterhielm-Jarjis
Nan Munsterhielm-Jarjis
Specialist silver och design
+358 (0)50 340 5492

Grönt glas. Höjd 53 cm.

Bruksslitage.