635
247282

VAS, silver, Tapio Wirkkala, sign. TW. Kultakeskus, Tavastehus 1963.

Utropspris
400 - 500 EUR
4 590 - 5 740 SEK
419 - 523 USD
Klubbat pris
Nan Munsterhielm-Jarjis
Nan Munsterhielm-Jarjis
Specialist silver och design
+358 (0)50 340 5492

H 19.

Bucklor i fot och mynning, repor, anlöpning vid mynningen, ojämnheter.