237001

1. CONSTANTINE KOROVINE, UTSIKT ÖVER BYN.

Sign. Olja på duk, 50x61 cm.

Följerätt
Nej
Utropspris
Slutpris (inkl. köparprovision)
22 595 EUR

Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Du måste vara inloggad för att kunna lägga bud/inropsuppdrag