114
270967

SILVER- OCH KRISTALLKANNA

Utropspris
700 - 800 EUR
7 930 - 9 060 SEK
730 - 835 USD
Klubbat pris
1 300 EUR
SILVER- OCH KRISTALLKANNA

84 silver. Assay master Ivan Lebedkin Moskva 1896 - 1908. Delvis förgylld. Mästarstämplar Jи eller иг.
Höjd 23 cm. Graveringar AC 1874 och 1899.