127
247080

BÄGARE

Utropspris
400 - 500 EUR
4 190 - 5 240 SEK
454 - 568 USD
Klubbat pris
520 EUR
BÄGARE

Silver. Stämplad Ivan Solodovnikov och Gavril Gavrilov Moskva 1773. Driven dekor i barockstil. Porträtt i medaljongerna. Invändigt förgylld. Höjd 6 cm, vikt 54 g.