134
274968

TEBURK

Utropspris
600 - 800 EUR
6 880 - 9 180 SEK
628 - 837 USD
Klubbat pris
660 EUR
TEBURK

84 silver. Förgylld insida. Stämplad пч. Moskva 1894. Mått 10 x 10 x 9 cm, vikt 405 g.