134
274968

TEBURK

Utropspris
600 - 800 EUR
6 320 - 8 430 SEK
687 - 916 USD
Klubbat pris
660 EUR
TEBURK

84 silver. Förgylld insida. Stämplad пч. Moskva 1894. Mått 10 x 10 x 9 cm, vikt 405 g.