269122

14. IVAN PAVLOVICH POKHITONOV, HÖSTLANDSKAP NÄRA PARIS.

Sign. Olja på pannå, 20x21,5 cm.

Följerätt
Nej
Utropspris
Slutpris (inkl. köparprovision)

Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Du måste vara inloggad för att kunna lägga bud/inropsuppdrag

Kontakta ansvarig katalogiserare

Laura Pohjola

Laura Pohjola
Specialist modern och samtida konst, finländsk konst, fotokonst

+358-400 464576
laura.pohjola@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Bli kund