Madeleine Pyk – en samling F769
162
247694

Tyko Sallinen

(Finland, 1879-1955)
Utropspris
1 200 - 1 700 EUR
12 600 - 17 900 SEK
1 380 - 1 950 USD
Klubbat pris
2 000 EUR

Tyko Sallinen
(Finland, 1879-1955)

SKÄRGÅRDSSTÄMNING.

Sign. -48. Olja på duk, 56x73 cm.

Formgivare